Uživatelské testování:

objevím, co vývojářům zůstalo skryté

Spouštíte nový web, webovou nebo mobilní aplikaci? Určitě nechcete, aby vaši uživatelé narazili na nečekané chyby, kvůli kterým odejdou. Nedopusťte to a nechte si otestovat web či aplikaci z pohledu uživatele dříve, než své dílo vypustíte do světa.

Co vše zkontroluji?

Funkčnost

Pokud chcete mít spokojené klienty a uživatele, musí vše fungovat na jedničku. Zobrazují se notifikace, chodí e-maily, funguje registrace, přihlášení, změna hesla… ?

Sazbu grafiky

Uživatelé při návštěvě webu či aplikace vnímají nejdříve vzhled. Zobrazuje se vše tak, jak má? Obrázky, tlačítka, celková grafika…? Udělejte na ně dobrý dojem.

Sazbu textu

Texty rozhodně nezůstávají pozadu, jsou vzhledu těsně v patách. Máte všechny texty na webu nebo v aplikaci vložené správně a bez chyb? Nevíte?

Responzivitu

V dnešní době většina lidí bez mobilu nedá ani ránu. To se týče i prohlížení webových stránek. Jste si jistí, že se zobrazuje váš web na mobilním telefonu správně?

Proč uživatelské testování?

Vývojáři, jako každý odborník ve svém oboru, jsou zabředlí do kódu a i přes různá testování už nevidí to co uživatel. Nevytvoří situace, které dokáže leckdy vykouzlit uživatel. A od toho jsem tady já. Jelikož jsem šťoura a hnidopich, projedu každý kousek vašeho webu či aplikace. Nenechám nit suchou. Vše vyzkouším a otestuji na desktopu, tabletu i mobilu.

Testuji v prohlížečích:

Chrome

• Mozilla Firefox

• Microsoft Edge

• Safari

Testuji v mobilním systému:

• Android

Na konci ode mě dostanete:

• Souhrn všech nalezených chyb,

  včetně screenů a popisů situací.

Návrhy změn a vylepšení,

  aby byli uživatelé spokojenější.

Obraťte se na mě

Prolezu vám web nebo aplikaci skrz na skrz tedy z uživatelského pohledu.

    Vaše jméno*

    Váš e-mail*

    Předmět zprávy*

    Napište mi bližší informace*

    Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Budou se cítit jako v peřince: Zásady ochrany osobních údajů.