Reference prozradí,

co si o mně šuškají. 😉

Lída je součástí naší zelené rodiny už nějaký ten pátek a jsme za to vděční! Velmi oceňuji její profesionalitu, spolehlivost i kreativitu, což se v této kombinaci objevuje poměrně vzácně. 🙂 Jsem ráda, že se na ní mohu 100% spolehnout, vím, že texty od ní budou zajímavé, čtivé a zároveň bez chyb. Stala se naší nepostradatelnou součástí a její služby můžeme vřele doporučit dál!
Tereza Polansky
spolumajitelka digitální agentury GreenSocS
Spolupráce s Lídou? No jaká by mohla být, když narazíte na copywriterku, kterou potřebujete na texty o Austrálii, a ona se z ní právě vrátila? Když k tomu navíc umí psát (což nemůžu říci o všech copywriterech, se kterými jsem spolupracovala), tak není co řešit. 🙂 Spolupráce to byla plodná, a doufám, že pro obě strany radostná.
Pavla Gultová
Majitelka agentury Tutuki s. r. o. | www.tutuki.cz
S volnonožkou Liduškou jsme spolupráci v Duhovém ráji navázali již před dlouhým časem a vždy přesně odhadne, co chci kterým příspěvkem vyjádřit, kam jím mířím a trefně napíše, co lidé potřebují vědět. Výstižně míří na cílovku a každý její článek má skvělý ohlas. Spolupráce s ní je jedna báseň a velmi ráda ji doporučuji. 💞
Zdenka Pospíšilová Zbořilová
Majitelka Mateřského a mezigeneračního centra Duhový ráj | www.duhovyraj.cz
Spolupráci s Volnonožkou Lídou si nemůžu vynachválit. Je talentovaná a 100% spolehlivá, navíc dokáže bezchybně trefit požadovaný tón textu a práci odevzdává pečlivě zpracovanou. I komunikace s ní je vždycky na jedničku. Už jsem ji doporučila několika svým klientům a rozhodně ji budu doporučovat dál. 💜
Domi Lišková
Human Relationships + Marketing = ♥ | www.obsahovakralovna.cz
Ať už potřebujeme korekce textů nebo PR články, vždy se rád obracím na Lídu. Při psaní skvěle vystihne i to, co si neřekneme. A když dělá korekce, tak do posledního detailu. Až si člověk uvědomí, že asi ani neumí česky. Díky její pečlivost a vnímavosti ji rádi využíváme i k testování našich webových aplikací, kde je pro nás nepostradatelným článkem.
Jan Škoda
Majitel Creativoo projects s. r. o. | www.creativoo.cz
Spolupráci se slečnou Kučerovou si nemohu vynachválit. Kvalitní a přitom rychlé zpracování textů, krásná čeština a velmi příjemné, profesionální vystupování při schůzkách, a nejen při nich. Mohu vřele doporučit.
Filip Starý
KONZEA - znalecká a expertní kancelář s. r. o.
Lída je velmi kvalitní a profesionální člověk, se kterým je vždy radost spolupracovat. Pokud má prostor, vždy vytáhne trn z paty. Její texty jsou na profesionální úrovni a dokáže si poradit s kdejakým tématem!
Ondřej Pecina
Senior Web Consultant
Slečna Kučerová nám dělala texty a PR články na náš e-shop… musím říct, že jsme byli velmi spokojeni s jakou originalitou a stylem byla práce dodána. Kdo hledá někoho velmi kreativního pro svůj projekt, mohu jen doporučit. Pro budoucí projekty ji jistě znovu oslovíme.
Miroslav Doležal
Sales Representative

Děkuji, baví mě to s Vámi. 😉