Kdo jsem?

No přece písmenkový nadšenec! S láskou tvořím ze slov věty, co dávají smysl, vyvolávají emoce a cílí na správné lidi. Ráda si hraji a vytvářím poutavé letáky, bannery, poukazy… Dám tvář vaší značce formou loga, a nesmí chybět ani vizitky. Navíc se vyžívám v detailech a hnidopiším okem hledám nechtěné chybičky. Jsem tvůrce a kreativní člověk, který rád vytváří smysluplné věci.

Jsem Lída, copywriter & grafik na volné nožce, těší mě.

Chcete o mně vědět víc?

Čtěte…

Psavkyně

Písmenky posedlá jsem už od malička, ale k psaní jsem se vrátila v době, kdy mi nebylo úplně nejlépe. Právě tvůrčí činnost a psaní mi hodně pomohly a díky nim dělám to, co mě opravdu baví a naplňuje.

Fotografka

Není nic cennější než zážitky, které mi už nikdo nevezme. Tím spíše, když si je zvěčním za pomoci mé milé zrcadlovky. Nejraději fotím v přírodě a zachycuji úžasný život zvířat. Podívejte se na nejlepší kousky.

Cestovatelka

Před pár lety jsem se bláznivě zamilovala do cestování. A troufám si říct, že tato láska je skutečně navždy. Při objevování světa nacházím spoustu nádherných míst, ale hlavně sama sebe.

Kočkomilka

Kočičí máma? Ano, to jsem já. Mám dvě chlupaté děti, které mě ani po více než 10 letech nepřestávají fascinovat svojí jedinečnou osobností. Já jsem v jejich světě, nikoli oni v tom mém. 😉

Grafička

Touha a potřeba tvořit mě přivedla až ke grafice. Ráda si hraji s vektory a obrázky, ze kterých skládám poutavé letáky, bannery, dárkové poukazy nebo třeba vizitky či loga. Mrkněte na mé výtvory.

Panikářka

Už několik let mám po svém boku věrnou kamarádku Úzkost. Občas mě pěkně potrápí, ale já jí to nezazlívám. Vím, že to se mnou myslí dobře. I díky ní jsem objevila svoji kreativní duši toužící po svobodě.

Jaká jsem?

Malá, milá, občas prý vtipná, vytrvalá, tvrdohlavá, cílevědomá, zodpovědná, pečlivá, spolehlivá, týmová i samostatná, tvůrčí, kreativní, hravá, empatická, přátelská, společenská, neustále se vzdělávající, kočičí, cestovatelská a odhodlaná. 😉