Kdo jsem?

No přece písmenkový nadšenec! S vášní, radostí a empatií mně vlastní tvořím ze silných slov věty, co dávají smysl, cílí na správné lidi, vyvolávají emoce a otevírají peněženky. Navíc se vyžívám v detailech a hnidopiším okem hledám nechtěné chybičky. Jsem tvůrce a kreativní člověk, který rád vytváří smysluplné věci.

Jsem Lída, reklamní a propagační textař na volné nožce, těší mě.

Chcete o mně vědět víc?

Čtěte…

Psavkyně

Písmenky posedlá jsem už od malička, ale k psaní jsem se vrátila v době, kdy mi nebylo úplně nejlépe. Právě tvůrčí činnost a psaní mi hodně pomohly a díky nim dělám to, co mě opravdu baví a naplňuje.

Fotografka

Není nic cennější než zážitky, které mi už nikdo nevezme. Tím spíše, když si je zvěčním za pomoci mé milé zrcadlovky. Nejraději fotím v přírodě a zachycuji úžasný život zvířat. Podívejte se na nejlepší kousky.

Cestovatelka

Před pár lety jsem se bláznivě zamilovala do cestování. A troufám si říct, že tato láska je skutečně navždy. Při objevování světa nacházím spoustu nádherných míst, ale hlavně sama sebe.

Kočkomilka

Kočičí máma? Ano, to jsem já. Mám dvě chlupaté děti, které mě ani po více než 10 letech nepřestávají fascinovat svojí jedinečnou osobností. Já jsem v jejich světě, nikoli oni v tom mém. 😉

Grafička

Touha a potřeba tvořit mě přivedla až ke grafice. Ráda si hraji s vektory a obrázky, ze kterých skládám poutavé letáky, bannery, dárkové poukazy nebo třeba vizitky či loga. Mrkněte na mé výtvory.

Panikářka

Už několik let mám po svém boku věrnou kamarádku Úzkost. Občas mě pěkně potrápí, ale já jí to nezazlívám. Vím, že to se mnou myslí dobře. I díky ní jsem objevila svoji kreativní duši toužící po svobodě.

Jaká jsem?

Malá, milá, občas prý vtipná, vytrvalá, tvrdohlavá, cílevědomá, zodpovědná, pečlivá, spolehlivá, týmová i samostatná, tvůrčí, kreativní, hravá, empatická, přátelská, společenská, neustále se vzdělávající, kočičí, cestovatelská a odhodlaná. 😉