Copywriting:

nepostradatelná část marketingu

Chcete dát světu vědět, že jste tady a máte co nabídnout? Buďte vidět! Vytvořím poutavé reklamní texty, které zaujmou nejen vás, ale hlavně vaše klienty, vyvolají emoce a splní svůj účel. A navíc polechtám vaše SEO… tedy jen jemně, přece jen píšu pro lidi.

Na co se specializuji?

Web copywriting

Texty na internetu musí oslovit cílovou skupinu, zaujmout na první pohled, být přehledné, čtivé a plnit svůj účel. Od toho jsem tady!

Články

Udržujte nejen kontakt, ale i vztah s klienty pomocí kvalitního a pravidelného obsahu. Články na blog nebo PR články dokáží zázraky.

Mikrotexty

I méně viditelné texty na první pohled jsou důležité! Oslňte své klienty nejen před nákupem, ale i po něm. Rádi se potom vrátí.

Copyediting

Máte už text napsaný? Potřebujete ho upravit, dodat mu šťávu? Sem s ním! Vymazlím ho do správné formy. A věřte, že bude fungovat.

Moje oblíbená témata:

Cestování a vše s ním spojené

Psychologie, úzkostné poruchy

Osobní růst, vzdělávání

Ženská cykličnost, pánevní dno…

Děti, rodina, mezilidské vztahy

Zdravá výživa, přírodní medicína

Co vás se mnou čeká?

Spolehlivost

Neslibuji vzdušné zámky, ale reálné termíny. Stejně jako pro vás je i pro mě důležité, abyste se na mě mohli maximálně spolehnout.

Kvalita

Je pro mě podstatné vážit si své práce a tvořit texty, které mají a dávají smysl od začátku až do konce. Proto se soustředím na kvalitu, nikoli kvantitu.

Pečlivost

Veškeré údaje se snažím vždy ověřit a zkontrolovat. Věřím, že ani vy nechcete šířit nepravdivé nebo matoucí informace.

Empatie

Náš společný cíl? Trefně oslovit vaši cílovou skupinu. Vcítit se do ní a nabídnout jí přesně to, co potřebuje. V tom mi skvěle pomáhá pořádná dávka empatie.

Důkladný průzkum

Než se vrhnu na sepisování těch správných vět, chci důkladně poznat vás, nabízené služby či produkty, téma i konkurenci. Bez rešerše nedám ani ránu.

Úspora času

Čas je velmi vzácný, tak jím neplýtvejte. Věnujte se svému byznysu a tomu, co vás baví a naplňuje. A já se postarám o vaše texty.

Co o mně říkají:

Spolupráci s Volnonožkou Lídou si nemůžu vynachválit. Je talentovaná a 100% spolehlivá, navíc dokáže bezchybně trefit požadovaný tón textu a práci odevzdává pečlivě zpracovanou. I komunikace s ní je vždycky na jedničku. Už jsem ji doporučila několika svým klientům a rozhodně ji budu doporučovat dál.

Domi Bayerová, Obsahovakralovna.cz

Co o mně říkají:

There are many varieations of passages Lorem Ipsum available for our majority have not only alteration.

Alberuni Azad

Potřebujete…

…vypracovat čtivý text na web, napsat článek nebo dát do latě vaše e-maily a mikrotexty?
Kontaktujte mě, ať se na ně můžu co nejdříve vrhnout.

Vaše jméno*

Váš e-mail*

Předmět zprávy*

Napište mi bližší informace*

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Budou se cítit jako v peřince: Zásady ochrany osobních údajů.